Benosen na zasypianie – opinie, cena oraz skutki uboczne

Problemy ze snem boleśnie odbijają się zarówno na naszym zdrowiu, jak i na samopoczuciu. Naturalnym suplementem diety, który ułatwia zasypianie i działa uspakajająco w sytuacjach stresu oraz zmęczenia psychicznego jest Benosen – preparat dostępny w aptekach bez recepty. Postanowiłam poznać bliżej skład i działanie tego leku. Czy faktycznie pomaga uporać się z bezsennością?

Benosen – moja opinia na temat tego produktu

Benosen to na pewno bezpieczne tabletki na sen. Bezpieczne i łagodne. Nie zawierają niczego, co mogłoby zaszkodzić, ale też niczego co zadziałałoby na tyle dobrze , by pomóc osobom, które mają poważne problemy z bezsennością – z różnych przyczyn. Z tego co udało mi się zaobserwować na sobie i co stwierdziłam po analizie składu wynika, że suplement najlepiej sprawdzi się u osób, które nie mogą zasnąć na przykład na skutek pobudzenia. I to niezbyt silnego. Benosen przede wszystkim relaksuje i w ten sposób ułatwia zasypianie.

Co zawiera Benosen?

W skład tabletek Benosen wchodzą dwa składniki aktywne: L-teanina oraz wyciąg roślinny z chmielu (Humulus lupulus). Jak widzimy, mają one naturalny charakter – suplement nie zawiera żadnych farmaceutyków sztucznie generowanych w laboratorium. Te substancje roślinne mają kojące działanie na układ nerwowy – zapewniają wyciszenie organizmu, rozładowanie napięcia oraz uspokojenie nerwów, a w konsekwencji, spokojny sen.

Jak działa?

Suplement nie tylko ułatwia zasypianie, ale także podnosi jakość snu – sprawiając, że staje się on ciągły i głębszy – to zaś wpływa na lepszą regenerację organizmu. Benosen stosować mogą także osoby, które odczuwają pogorszenie nastroju, czy też duże napięcie związane ze stresem – przyjęcie kapsułki powinno pomóc się uspokoić i powrócić do równowagi.

Podkreślić warto, że Benosen jest suplementem diety w pełni naturalnym i opartym na takiej kompozycji składników, która jednocześnie skutecznie działa, rozwiązując problemy ze snem i nie uzależnia w żaden sposób. Dlatego też, tabletki stosować można bez obawy o to, że nasze zapotrzebowanie na nie wzrośnie.

Można go przyjmować nawet przez długi czas, jednakże lekarze zalecają, by przy utrzymujących się powyżej dwóch tygodni problemów z zasypianiem skonsultować się ze specjalistą. By lek zadziałał, wystarczy zażyć jedną, lub przy większych problemach dwie kapsułki i popić je wodą na około trzydzieści minut przed snem. Lek działa łagodnie i nie wywołuje żadnych skutków ubocznych. Po przebudzeniu się można bez obaw wsiąść do samochodu, czy też skoncentrować się na wytężonej pracy.

Benosen cena – ile to kosztuje?

Cenę sprawdzisz na >> tej stronie. Mamy tam aktualny wykaz tabletek na sen bez recepty. Ceny są aktualne, znajdziesz tam też odnośniki do sklepów i serwisów zakupowych. Muszę jednak od razu powiedzieć, że niewątpliwą zaletą Benosenu jest jego niska, bardzo przyjazna dla kieszeni cena. Na pewno nie wydasz na niego majątku. Jak łatwo się domyślić cena w pewnym sensie determinuje skuteczność. Jak już wspomniałam skład suplementu nie jest zbyt imponujący, toteż i koszt produkcji i cena końcowa są niskie.

Czy są skutki uboczne?

O tym też już wspominałam, ale dla pewności powtórzę – Benosen nie ma skutków ubocznych. Oczywiście nie powinieneś / nie powinnaś z nim przesadzać i stosować go w zalecanej dawce. W przeciwnym wypadku możesz np. odczuwać nadmierną senność w ciągu dnia.

Ta analiza wskazuje, że faktycznie suplement ten może dać pozytywne efekty. Wszystko jednak zależy też od czynników indywidualnych. Spróbować nie zaszkodzi, ale czy pomoże?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

7 + one =